Podařilo se - KDU-ČSL ve Štramberku
Děkujeme za vaši podporu!

Co se za čtyři roky podařilo

Připravili jsme pro vás několik článků (některé vyšly i ve Štramberských novinkách), které shrnují, co se nám podařilo realizovat z našeho volebního programu pro volební období 2018–2022.

Zvýšení bezpečnosti a jednotný mobiliář

10. 9. 2022

Termín zářijových komunálních voleb se již přiblížil a my jsme pro vás připravili poslední přehled toho, co se podařilo prosadit oblasti bezpečnosti a obnovy mobiliáře.

Zvýšení kvality služeb a ochrany životního prostředí

5. 8. 2022

I přes probíhající prázdniny jsme pro vás připravili ohlédnutí za tím, co se nám podařilo splnit v oblastech zvýšení kvality služeb a ochrany životního prostředí.

Správa majetku města a modernizace ZŠ a MŠ

6. 7. 2022

V začínajících prázdninách jsme pro vás připravili přehled, co se podařilo v oblasti správy majetku města a modernizace základní a mateřské školy.

Kultura, sport a památky

12. 6. 2022

Co se za čtyři roky podařilo? Tentokrát se z lidoveckého programu zaměříme na oblast podpory kultury, sportu a volnočasových aktivit a oblast péče o přírodní, kulturní a historické památky Štramberka.

Cestovní ruch a parkování

28. 4. 2022

Chtěli bychom se s vámi podělit o to, co se nám, zastupitelům za KDU-ČSL společně s našimi koaličními partnery (ODS a SNK pro občany Štramberka), podařilo ve Štramberku z našeho volebního programu splnit. V tomto článku se zaměříme na oblast parkování a cestovního ruchu.

© 2010–2024 KDU-ČSL ve Štramberku | Created by webdesign4u.cz